Profile

negin ganjavi

safarbato

Contact Details

safarbato

Bio

تفریح در امتداد سواحل و پارک های آبی شهر کوش آداسی – ترکیه

ساحل بهشت

این ساحل آرام و بسیار زیبا در تور ترکیه در فاصله کمی از ساحل شن های نقره ای ، قرار دارد و دارای کافه و رستوران های متعددی است . و گردشگران می توانند ساعت در این خط ساحلی به تفریح و خوشگذرانی مشغول باشند . در این ساحل ، تخت ها و چترهایی وجود دارد که می توانید بر روی آنها لم داده و از آفتاب گرم و مناظر زیبا نهایت لذت را ببرید . دسترسی به این ساحل آسان بوده و اغلب اتوبوس ها در مدت کوتاهی شما را به این منطقه می رسانند .

ساحل عشق

به گزارش سفر باتو ، ساحل عشق آخرین بخش از ساحل گوزل کاملی است که مکانی دنج و بسیار آرام با امکانات رفاهی متعدد است .  در این منطقه کافه ای ساحلی را می بینید که برای صرف صبحانه های ترکی و یا میان و عده و نوشیدنی بسیار  ایده آل است . همچنین میتوانید با کرایه کردن قایق  ، گشتی بر روی آبهای منطقه بزنید . دسترسی به این ساحل آسان بوده و می توانید سوار بر مینی بوس های داووتلار شده  و درخواست کنید شما را در سوگی پلاجی  Sevgi Plaji پیاده کنند . همچنین می توانید با تور قشم از آژانسهای  معتبر تور تهیه کنید و سفر کنید.

ساحل کوستور

ساحل کوستور یکی از زیباترین و بهترین سواحل شهر کوش آداسی است که در فاصله سه کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته و تا نیمه شب باز است  . این ساحل بسیار تمیز و پاکیزه بوده و دارای امکانات رفاهی متنوعی است که پیشنهاد می کنیم یک روز را در امتداد آن به خوشگذرانی مشغول باشید . باید افزود ساحل کوستور نسبت به مابقی سواحل شهر آرام و دنج است و دارای تخت و صندلی ، سرویس بهداشتی و کافه های متنوع است  .