Profile

shahla rahbar

azarp

Contact Details

azarp

Bio

  • قابلیت پشتیبانی و خدمات پس از فروش

ممکن است نرم‌افزاری را خریداری کنید که شرکت توسعه‌دهنده‌ی آن زیاد معروف نیست، یا حتی از یک برنامه‌نویس بخواهید که برنامه‌ای را برای شما بنویسد، در اینصورت حتما به خدمات پس از فروش و پشتیبانی نرم‌افزار توجه کنید، آیا شرکت مدنظر امکان پشتیبانی نرم‌افزار حسابداری مدنظر را دارد؟ و تا چندسال می‌تواند به ارائه‌ی خدمات بپردازد؟ برای این مورد حتما در قرارداد خرید، ضمانت خدمات پس از فروش را در نظر بگیرید و از شرکت‌های معتبر، اقدام به خرید نرم‌افزار بکنید. همچنین بهتر است تا شرکت توسعه‌دهنده‌ی نرم‌افزار درصورت امکان به کارکنان بخش انفورماتیک شما آموزش دهد و امکانات تغییر آن را فراهم سازد، تا پس از گذشت چندین سال، بتوانید نرم‌افزار را خودتان با کمک موسسه حسابداری محاسبان تلاشگر خبره  پشتیبانی کنید.

  • سرعت پردازش بالا

سرعت، فاکتور بسیار مهمی است. دنیای امروز، دنیای سرعت است. شما نمی‌توانید ساعت‌ها منتظر انجام کارهای ساده و یا حتی پیچیده بمانید. زمان فاکتور مهمی است. هرچه نرم‌افزار حسابداری خریداری‌شده، سرعت بالایی در ثبت، طبقه‌بندی، پردازش و ارائه‌ی گزارش‌های کاربردی، داشته باشد، به همان میزان بر کیفیت کار و عملکرد سازمان شما، اثر خواهد گذاشت. گزارش‌های حجیم تهیه‌ کرده و میزان سرعت پردازش نرم‌افزار را بسنجید.  خدمات مالی چیست ؟

  • دقت و صحت داده‌ای

دقت و صحت نیز عوامل مهمی هستند که بایستی در ثبت، طبقه‌بندی، پردازش و ارائه‌ی گزارش‌ها در نرم‌افزار حسابداری مدنظر، وجود داشته باشد. اگر کمترین بی دقتی یا توجه در تمام این مراحل مدیریت داده، وجود داشته باشد، منجر به تولید خروجی‌های بی‌کیفیت و ناکارآمد شده و تاثیر بسیار بدی بر تصمیم‌گیری‌های سازمان خواهد گذاشت، چرا که مدیران سازمان بر اساس گزارشات مالی، اقدام به تصمیم‌گیری و حتی برنامه‌ریزی می‌کنند. از این رو، این فاکتور بسیار مهم است.